Kurs Tarota

Kurs Tarota

Wróżbiarstwo i astrologia i wszelkie zagadniania skupione wokół przepowiadania przyszłości to jedna z metod stosowana przez wróżki. Czytanie z kart to ciekawa umiejętność, która daje sporo możliwości. Jeśli interesuje nas ten temat i chcemy czegoś konkretnego się dowiedzieć to prosimy o odczytanie i interpretację kart wróżkę.

Każda wróżka ma swoją metodę stawiania tarota, posługuje się w zestawem kart z 78, które dzieli się na dwie grupy: Małe Arkana – 56 kart oraz Wielkie Arkana – 22 karty. Dlatego postawą wróżenia z kart jest umiejętność odczytywania oraz interpretacji tych kart. Tarot znany jest już na świecie od XV wieku skąd pochodzą najbardziej znane talie tarota. Są również różne typy tarota, np. tarot marsylski z XVII wieku. Co ciekawe, już wiele wieków temu używano kart tarota do hazardu i do medytacji, nie tylko do wróżenia. W związku z wielką historią tarota, współcześnie mamy wiele jego odmian. Różnią się one od siebie techniką wykonania, interpretacją twórcy, ekspresją czy zawartością symboli. Zasadnicza budowa Arkanów Wielkich i Małych nie zmienia się od lat. Aby nauczyć się stawiać tarota należy przejść kurs tarota, który organizowany jest stacjonarnie oraz online przez wiele wróżek na rynku.

Kurs tarota – Wróżka Akadia

Kurs tarota przygotowuje do profesjonalnego stawiania tarota. Podstawą takiego kursu jest nauczenie się wszystkich kart – znajomość całej talii to jest podstawa wiedzy o tarocie. Oprócz tego na kursie tarota Wróżka Arkadia dzieli się swoją wiedzą na temat tarota – omawiana jest cała, niezwykle ciekawa historia tej metody wróżenia.

Na kursie z tarota można również nauczyć się rozkładu kart, które umożliwia interpretację każdej dzedziny życia wraz z określeniem czasu i miejsca. W związku z tym, że od wielu wieków karty są również używane w medytacji, będzie można nauczyć się medytacji z Akanami Wielkimi. Nie można również pominąć dwóch ważnych kwestii w pracy z kartami. Jest to BHP oraz etyka pracy, które trzebaddddd przestrzegać w trakcie oferowania swoich usług. Należy również nauczyć się odpowiedniej pracy z klientem, która jest kluczem do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie. Kurs tarota oraz zdany egzamin uprawniają do oferowania usługi stawiana tarota innym ludziom. W trakcie kursu tarota wróżka Arkadia tłumaczy jak odpowiadać na każde pytanie zadane jednej karcie. Nawet na pozornie trudne pytania jest możliwość uzyskania odpowiedzi jeśli dobrze nauczymy się słuchania kart.

Wróżka Arkadia organizuje kurs tarota w Lublinie, stacjonarnie, ale jest również możliwość odbycia kursu inline. Kurs stacjonarny trwa 4 weekendy. Spotykamy się w sobotę oraz niedzielę między 10:00 a 18:00. W czasie trwania kusu jest oczywiście przerwa na obiad. Pierwszy termin dostępny to 19.09.-20.09.2020. Kurs kończy się egzaminem, który jest jest nie tylko potwierdzeniem wiedzy i umiejętności, ale też daje uprawnienia do oferowania usług. Warto oczywiście widzę z wróżbiarstwa rozwijać, ale rozpoczęcie od tarota daje bardzo dobry wstęp do tej dziedziny.

Kurs tarota organizuje Wróżka Arkadia z trzydziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług wróżbiarskich i pracy z kartami. Prowadzi seanse stacjonarne w Lublinie oraz online. Przeszkoliła już wiele osób, pracowała z wieloma klientami, więc może podzielić się swoimi, osobistymi doświadczeniami z tym związanymi. Jedną z metod, z których korzysta najczęściej jest tarot, ale chętnie korzysta również z numerologii, Run, kart Lenormand i kart Anielskich.

Wróżka Arkadia zaprasza na kurs tarota, wszelkie informacje można znaleźć tutaj: https://www.wrozkaarkadia.pl/kursy-szkolenia/zapisz-sie-na-kurs-tarota/

Dodaj komentarz