Polecane pomysły na imprezę firmową w Warszawie. Zobacz, jak ją zorganizować!

Polecane pomysły na imprezę firmową w Warszawie. Zobacz, jak ją zorganizować!

Według statystyk Polacy spędzają nawet 43,3 godziny tygodniowo w pracy. To całkiem dużo, dlatego warto zadbać o to, aby przebywanie w tym miejscu było przyjemnością, a nie złem koniecznym. Jednym ze sposobów na to jest dbałość o pozytywne relacje ze współpracownikami, a najskuteczniejszą metodą na integrację jest impreza firmowa. Organizujesz ją po raz pierwszy? A może chcesz, aby tym razem była wyjątkowa? Poznaj zatem nasze pomysły na imprezę firmową w Warszawie!

Impreza firmowa w klubie nocnym

Impreza firmowa w klubie nocnym https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie to dość oryginalny pomysł. Wciąż niewiele tego typu wydarzeń organizuje się w takim miejscu. Może to być jednak niezapomniane doświadczenie dla całego zespołu, które umożliwi oderwanie się od codzienności.

Aby jednak takie spotkanie było udane, musisz wybrać odpowiedni klub, dysponujący przestrzenią przystosowaną do potrzeb większej grupy. Najlepszą opcją może okazać się New Orleans w Warszawie – to idealny wybór szczególnie gdy wszyscy pracownicy to mężczyźni. To miejsce zapewni Wam wyjątkowe koktajle i dobrą zabawę. Istotnym elementem są także występy taneczne wykonywane przez utalentowane, pełne wdzięku tancerki. 

Impreza tematyczna

Kolejnym świetnym pomysłem na event firmowy i integrację pracowników w Warszawie jest impreza tematyczna. Możliwości w tym zakresie są liczne: spotkanie w klimacie lat 80., z motywem Hollywoodu, bal maskowy, event w atmosferze PRL-u, a może w stylu hawajskim? Pomysły na imprezę tematyczną jak widzisz, mogą być bardzo różne. Jeśli nie wiesz, jaką zorganizować, po prostu podpytaj pracowników, jaki typ imprezy przypadnie do gustu większości zespołu.

Wieczór z kręglami

Kto nie lubi kręgli? Spotkanie w kręgielni jest jednym z lepszych sposobów spędzania czasu po pracy. Wynajmijcie kilka torów i postawcie na najlepszą zabawę z rywalizacją. Możecie również zdecydować się na rozgrywki – podzielcie się na kilka mniejszych drużyn i rywalizujcie między sobą i czerpcie z tego radość!

Escape room

Gdy natomiast żadne z powyższych pomysłów na imprezę firmową w Warszawie Wam nie odpowiadają, zastanówcie się nad spotkaniem w escape roomie. W dużych miastach takich jak Warszawa bez problemu znajdziecie takie miejsca, mające w ofercie różne pokoje zagadek. Wszyscy zgromadzeni będą musieli ze sobą współpracować, aby się wydostać, mając na to tylko 60 minut. Po takim spotkaniu przekonacie się, czy jesteście zgranym zespołem.

Dodaj komentarz