Przenośne EKG Kardia Mobile 6L – serce zawsze pod kontrolą

Przenośne EKG Kardia Mobile 6L – serce zawsze pod kontrolą

Choroby serca dotykają coraz więcej osób. Zbyt szybka, zbyt wolna lub nieregularna praca tego mięśnia to problem, którego nie należy bagatelizować. Arytmia serca dotyka nie tylko osób starszych. Coraz częściej zmagają się z nią młode osoby, które dopiero wkraczają w dorosłe życie. Arytmię serca nie zawsze łatwo jest wykryć – potrzebne są specjalistyczne urządzenia, które ułatwią diagnozowanie. Przenośne EKG Kardia Mobile 6L to małe, lecz skuteczne urządzenie, które umożliwia monitorowanie pracy serca. Można je zabrać ze sobą wszędzie, ponieważ jest niewielkich rozmiarów. Z przenośnym EKG możesz mieć swoje serce zawsze pod kontrolą.

Przenośne EKG – jak działa?

Badanie EKG to coś, co z pewnością zna każdy pacjent. EKG należy robić regularnie, aby zbadać pracę serca. Badanie polega na przyczepieniu do klatki piersiowej pacjenta specjalnych elektrod, które rejestrują elektryczną aktywność serca. Badanie jest całkowicie bezbolesne i nie należy się go obawiać. EKG trwa krótko, a może potwierdzić lub też wykluczyć problemy z pracą mięśnia sercowego. Lekarz wykonujący badanie może ocenić rytm oraz częstotliwość pracy serca. Jeśli w sercu pojawiły się niepokojące zmiany, to badanie EKG będzie je w stanie wskazać.

Oprócz tradycyjnego badania EKG istnieje też Holter EKG. Jest to specjalne urządzenie, które pacjent ma podłączone do klatki piersiowej przez 24 godziny. Takie długie badanie pozwala wykryć wszystkie zmiany w sercu, których tradycyjne EKG może nie pokazywać. Noszenie holtera EKG nie jest bolesne. Jednak fakt, że jest on podłączony do naszego ciała, przez cały czas może sprawiać dyskomfort.

Ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem, które pomaga wykryć problemy z pracą serca, jest przenośne EKG. Kardia Mobile 6L to niewielkich rozmiarów urządzenie, które zawsze możesz mieć przy sobie. Kardia Mobile nie wymaga podłączania elektrod do ciała tak jak w przypadku holtera i tradycyjnego EKG. Takie urządzenie szybko wykrywa nieprawidłową pracę serca i informuje nas o tym. Wyniki można zapisać na urządzeniu mobilnym i później przeanalizować. Szybka reakcja umożliwia wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Serce pod kontrolą – Kardia Mobile 6L

Przenośne urządzenie do badania EKG to propozycja dla osób, które mają problemy z sercem i chcą mieć pod kontrolą stan swojego zdrowia. Urządzenie Kardia pozwala wykryć nietypową pracę serca i od razu da nam o tym znać. Aparat może wykryć migotanie przedsionków oraz nieprawidłowy rytm zatokowy. Warto zainwestować w takie urządzenie i zadbać w ten sposób o swoje zdrowie.

Dodaj komentarz