Wynajem lasera — zainwestuj w najwyższej jakości sprzęt

Wynajem lasera — zainwestuj w najwyższej jakości sprzęt

Wynajem lasera M22, Light Sheer i LipoCryo to inwestycja, która pozwoli Ci zgromadzić wiele nowych klientek i zatrzymać przy sobie dotychczasowe. Kobiety chętnie decydują się na zabiegi przeprowadzone za pomocą profesjonalnych urządzeń. Regularne korzystanie z Twoich usług pozwoli im na osiągnięcie szybkich i widocznych rezultatów, jakie ciężko osiągnąć innymi sposobami.

Wynajem LipoCryo, LightSheer czy M22 — jaki laser wybrać? 

Obecnie jednymi z najczęściej wykonywanych zabiegów jest depilacja laserowa. Umożliwia ona pozbycie się 30% włosów już po pierwszej wizycie. Nie powoduje podrażnień skóry, a wraz z kolejnymi zabiegami możemy zauważyć ubytek owłosienia sięgający aż 98%. Efekty są możliwe do osiągnięcia jedynie za pomocą profesjonalnego sprzętu — wynajmij laser LightSheer i zaoferuj swoim klientkom wysokiej jakości zabiegi.

Kolejnym światowej klasy sprzętem, z którego korzystają renomowane salony kosmetyczne jest Lumenis M22. Dzięki niemu pożegnasz na zawsze uciążliwe przebarwienia, rozpoczniesz walkę ze zmianami naczyniowymi, a także odmłodzisz swoją skórę. Urządzenie działa przy pomocy wiązki światła. Wszelkie niedoskonałości zostają zredukowane w momencie, gdy zostanie ona skierowana na konkretny obszar. Laseroterapia jest w wysoce efektywna oraz w pełni bezpieczna. Sprzęt posiada opatentowaną chłodzoną końcówkę szafirową, dzięki której kosmetolog może pracować nawet na wysokiej mocy, a pacjentka nie odczuje dyskomfortu. Wynajem lasera M22 otworzy przed Tobą niezwykłe możliwości, jakie oferuje nowoczesna kosmetologia.

A może chcesz zaoferować swoim klientkom zabieg usuwania warstwy tkanki tłuszczowej? LipoCryo sprawi, że Panie pozbędą się jej nawet do 45%. Kriolipoliza przeznaczona jest szczególnie dla tych, którzy wcześniej rozpoczęli stosowanie diety i ćwiczeń, jednak nie przyniosły one oczekiwanych rezultatów. Urządzenie stosuje się na wielu partiach ciała, których wygląd chcemy poprawić — są to brzuch, uda, pośladki, ale także z powodzeniem wykorzystasz je w przypadku podbródka. Wynajem LipoCryo pozwoli Ci zyskać wiele zadowolonych klientek.

Dlaczego warto wynająć laser LightSheer, M22 lub LipoCryo? 

Wynajem lasera nie wiąże się z dużymi kosztami. Niskim nakładem finansowym wyposażysz swój salon w światowej klasy sprzęt. A zaoszczędzone pieniądze przeznaczysz na ponowne rozszerzenie swojej oferty. Ponadto, w przypadku awarii to my zajmiemy się naprawą lub całkowitą wymianą urządzenia. O nic się nie martw — Twoim jedynym zadaniem jest przekonanie klientek do skorzystania z usługi w konkretnym dniu.

Dodaj komentarz