Co można podarować na rocznicę ślubu?

Co można podarować na rocznicę ślubu?

Rocznica ślubu to nie lada wydarzenie. W szczególności, jeżeli mowa o takich osobach, które mają już za sobą kilkadziesiąt lat szczęśliwego pożycia. Nieważny jest jednak staż. Ważniejsze jest to, aby trwać przy sobie “w zdrowiu, w miłości i w chorobie”. Co można podarować na rocznicę ślubu?

Dobry prezent na rocznicę ślubu

Jaki prezent na rocznicę ślubu? Właściwie nie da się w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na to pytanie. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od tego, kto tą rocznicę będzie obchodził. Może są to wierni przyjaciele? A może babcia z dziadkiem, którzy będą hucznie obchodzić swoje gody? Decydując się na wybór prezentu, na pewno należy wziąć pod uwagę ten czynnik. Sklepy oferują obecnie szeroki asortyment, więc bez trudu będzie można wybrać coś dla każdej pary.

Podarunki dla znajomych

Znajomym, którzy obchodzą właśnie swoje święto, można podarować coś nieco luźniejszego i…zabawniejszego. Jeżeli będzie to stolik do ruletki z karnymi kieliszkami, nie powinno się nic stać. Tego typu podarunki często wywołują ogromną salwę śmiechu. Warto jednak upewnić się, że ma się do czynienia z osobami, które faktycznie znają się na tak figlarnych żartach.

Zamiast tego, można podarować kobiecie dobre wino, a mężczyźnie butelkę wódki (jeżeli lubi) lub inny, wytrawny trunek, jaki będzie można wspólnie skosztować. Pomimo tego co sądzi się aktualnie o alkoholu, to jeden z takich najbardziej uniwersalnych prezentów, który sprawdza się tak naprawdę w przypadku każdej pary.

Wśród prezentów, jakie można podarować znajomym, są sprzęty, jakie na co dzień używa się w domu. Przykładem może być toster, czajnik elektryczny,gofrownica, żelazko lub coś o podobnym charakterze. Warto jednak zrobić odpowiedni reaserch, aby nie podarować czegoś, co dana para ma już w swoim domu.

Prezenty na rocznicę dla najbliższych osób

Co można podarować dziadkom na rocznicę ślubu? W tym przypadku warto się nieco bardziej postarać, ponieważ ma się do czynienia z bliskimi osobami. Może warto spełnić jakieś marzenie seniorów? Te są na pewno, ale starsze osoby nie zawsze chętnie o tym mówią. Czasem może być to wycieczka za granicę lub też pobyt w SPA. Przecież nawet starsi mogą korzystać z takich uroków życia.

A może będzie to piękna biżuteria? Czasem tak bywa, że seniorzy w latach młodości nie mogli pozwolić sobie na takie “ekstrawagancje” biżuteryjne. Można jednak spełnić ich marzenia, kupując im cały zestaw.

Podobnie jest w przypadku własnych rodziców. Im można zaoferować takie same prezenty jak w przypadku dziadków.

Jeżeli ktoś już faktycznie ma wątpliwości co do podarunku, powinien zapytać. Tylko dzięki temu będzie można mieć pewność, że faktycznie kupi się coś, co trafi w gusta małżonków.

Dodaj komentarz