Jaka biżuteria na Dzień Matki?

Jaka biżuteria na Dzień Matki?

Co roku w kalendarzu jest taki dzień, w którym pamiętamy o mamach. To w Dniu Matki możemy podziękować pierwszej, najważniejszej kobiecie w naszym życiu za jej trud, opiekę oraz czas, który poświęciła na nasze wychowanie. W takim dniu warto postawić na oryginalny prezent przypominający jej o nas. Jednym z pomysłów na prezent dla mamy jest biżuteria. To ponadczasowy upominek, który przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Upominek na Dzień Matki

Dzień Matki celebrowany był już w czasach starożytnej Grecji i Rzymu. W Polsce jednak święto to obchodzone jest od trochę ponad 100 lat. Współcześnie Dzień Matki jest na stałe wpisany do kalendarza, zapisując się w naszej tradycji na dobre. To okazja, która zmusza do refleksji nad tym, ile wysiłku trzeba w wychowanie człowieka. Dzień ten powinniśmy spędzić w towarzystwie mamy, dziękując jej za troskę i opiekę nad nami. To także sposobność do tego, aby obdarować ją skromnym upominkiem, który będzie znakiem pamięci. Odpowiednio dobrany model pozwoli podkreślić elegancję, dostojność i dojrzałość mam.

Srebrna biżuteria z kryształami Swarovskiego

Biżuteria, która wykorzystuje kryształy Swarovskiego, jest znana już od wielu lat. Wysoka jakość wykonania, różnorodność wzorów oraz ponadczasowość sprawiają, że kolczyki, wisiorki, bransoletki i pierścionki będą idealnym prezentem na Dzień Matki. Ciekawym połączeniem są kamienie szlachetne lub perły z kryształkami Swarovskiego. Kryształki te na całym świecie towarzyszą ekskluzywnej biżuterii, dopełniając jej charakter. Biżuteria z nimi to doskonały prezent dla dojrzałych kobiet, które nie wstydzą się podkreślania swojego piękna. Duża różnorodność modeli sprawia, że każdy może znaleźć wariant idealny dla swojej mamy.

Jaką biżuterię wręczyć na Dzień Matki?

Wszystko uzależnione jest od tego, jakie dodatki przypadną do gustu naszej mamie. Niektóre preferują skromne modele z pojedynczymi kamieniami lub cyrkonami, inne zaś bardziej ozdobne, wyrafinowane. Jeżeli kobieta ma przekłute uszy, powinna ucieszyć się z kolczyków. Nawet te panie, które nadmiernie nie lubią zdobić swojego ciała, chętnie zakładają kolczyki. Mamom mogą przypaść do gustu dostojne perły w towarzystwie niewielkich cyrkonii, srebrne kolczyki z malachitem lub krzemieniem. Inną propozycją są łańcuszki z wisiorkami. Zawieszki mogą być duże, łącząc w sobie szafiry i kryształy, czy też bardziej skromne, na przykład z kocim okiem. Strzałem w dziesiątkę mogą okazać się również bransoletki. Jeżeli nasza mama jest starszą kobietą, doceni bransoletkę z bursztynami lub koralami, młodsze mamy uśmiechną się na widok szafirów, akwamarynów lub szmaragdów. Za ponadczasowy dodatek do stylizacji uważane są także broszki. Duże, ozdobne modele z kamieniem lub też skromne, proste warianty pozbawione dodatkowych dekorów.

Zawsze kupując biżuterię, myślmy o osobie, którą chcemy obdarować. Nie wybierajmy jej dla siebie, kierujmy się gustem naszej mamy. Skromny upominek może wywołać uśmiech na twarzy kobiety, która nas wychowała i włożyła trud w to, aby żyło nam się jak najlepiej. Ogromny wybór srebrnej biżuterii na prezent znajdziesz w sklepie naszego partnera www.topsilver.pl

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz