Kursy językowe Łomianki

Kursy językowe Łomianki

Przystępne cenowo kursy językowe Łomianki to propozycja dla każdej osoby, która pragnie zdobyć nowe umiejętności. Oferowany przez nas angielski Łomianki umożliwia perfekcyjne opanowanie języka obcego, w taki sposób, aby móc się nim porozumieć, zarówno na terenie Wielkiej Brytanii, jak i Stanów Zjednoczonych. W ramach prowadzonych przez nas zajęć, oferujemy kursy na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Bardzo atrakcyjną propozycją jest angielski dla firm Łomianki. Z pomocą tego kursu można zdobyć nowe kompetencje zawodowe, co jest szczególnie przydatne przy zmianie dotychczasowego miejsca pracy lub też wykonywanej profesji. Stworzona przez nas britishschool Łomianki to sposób na efektywną naukę języka obcego, która pozwoli opanować go na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym swobodne operowanie nim, zarówno w mowie, jak i w piśmie.

Kursy językowe Łomianki na wielu poziomach

Angielski Łomianki to propozycja dla osób w każdym wieku. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języka obcego, bez względu na ich wiek czy dotychczasowe umiejętności w tym zakresie. Nasza britishschool Łomianki zatrudnia wyłącznie najlepszą kadrę lektorów i nativ spikerów. To osoby starannie wyselekcjonowane, które posiadają bardzo duże doświadczenie w nauce języków obcych. Oferowane przez nas kursy językowe Łomianki są organizowane w bardzo małych grupach. Istnieje możliwość zdecydowania się na indywidualny tok nauczania, szczególnie w przypadku osób, którym zależy na nabyciu umiejętności posługiwania się językiem obcym w konkretnej branży zawodowej. Prowadzona przez nas szkoła językowa Łomianki zapewnia niezbędne materiały do nauki, jak również atrakcyjne zestawy ćwiczeń, rozwijające kompetencje językowe na poziomie podstawowym czy zaawansowanym.

Angielski Łomianki dla osób w każdym wieku

Nowoczesna szkoła językowa Łomianki oferuje możliwość nauki zdalnej, jak również stacjonarnej. Prowadzimy kursy i szkolenia językowe dla firm, a także klientów indywidualnych. Istnieje możliwość uzyskania od nas faktur i innych dokumentów rachunkowych, które mogą być ujęte w ewidencji księgowej danego przedsiębiorstwa. Oferowany przez nas angielski Łomianki to rozwiązanie dla pracowników, którzy zmuszeni są na co dzień posługiwać się językiem obcym w rozmowach z kontrahentami i klientami. Angielski dla firm Łomianki gwarantuje, że po ukończeniu wybranego kursu, możliwe jest posługiwanie się tym językiem na poziomie komunikatywnym, jak również prowadzenie korespondencji mailowej i listownej, bez potrzeby korzystania z tłumacza online czy też słownika.

Dodaj komentarz