Historia portalu Znany Księgowy

Historia portalu Znany Księgowy

Ceniąc wysoko długotrwałą i przejrzystą współpracę z klientem, za najbardziej istotne uznajemy zaufanie i wzajemne zrozumienie potrzeb w ramach stałej współpracy. Naszym zgodnym wartością jest dążenie do sukcesu w biznesie. Nasi partnerzy z branży finansowej pomogą wybrać z rynku i indywidualnie dopasować oferty ubezpieczeniowe jak również pozyskać środki finansowe na rozwój czy bieżącą działalność przedsiębiorstwa w formie kredytów oraz leasingów. Wszystkich Klientów prowadzimy starannie i rzetelnie. Doradzamy w rozwiązywaniu problemów, które stają się dla nas doświadczeniem. W szczególności znajduje się rachunkowość i związana z nią księgowość, która wielokrotnie sprawia mnóstwo niedogodności ze względu na swoją nieczytelność oraz dynamiczne przemiany w prawie podatkowym. Nasze atuty to dynamiczne terminy realizacji usług, zaangażowanie w sprawy klienta. Tania księgowość dla twojej firmy. Sprawdź usługi księgowe portalu Znany Księgowy na stronie internetowej znany-ksiegowy.pl – zapraszamy do współpracy.

Nawiązując z nami współpracę mogą Państwo czuć się całkowicie komfortowo i bezpiecznie. Posiadamy kwalifikację i długoterminowe doświadczenie zapewniające gruntowne, sumienne świadczenie usług audytorskich, księgowych i konsultingowych.

Poznaj ofertę ekspertów księgowych

Swoich usług nie ograniczamy jedynie do jednoosobowych firm. Wśród naszych klientów są także spółki handlowe, spółki osobowe, stowarzyszenia, wspólnoty czy spółdzielnie mieszkaniowe, jak i kluby sportowe. Oferujemy: prowadzenie ksiąg rachunkowych a w tym: sporządzanie polityki rachunkowości, przygotowywanie i modyfikacja planu kont; sporządzanie wymagane regulacjami ewidencje rozliczeniowe; księgi głównej; ksiąg pomocniczych; ewidencja środków trwałych; ewidencja wyposażenia; ewidencje podatku VAT, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów: ewidencja środków trwałych; ewidencja wyposażenia; rozliczenie właściciela z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych; sporządzanie raportów (rocznych i miesięcznych); rozliczenia; przygotowywanie raportów na potrzeby właścicieli oraz banków; optymalizacja obiegu dokumentów rozliczeniowych; sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów; kontakty z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS). Nasze biuro rachunkowe zapewnia kompleksową usługę księgowopodatkową oraz obsługę kadr i płac, jak również w ramach podpisanej umowy reprezentuje swoich Klientów przed urzędami. Oferujemy pełen zbiór usług kadrowo-płacowych, począwszy od wsparcia w zatrudnieniu pracownika, przygotowywanie dokumentów i aktualną obsługę kadrową, poprzez naliczanie wynagrodzeń, aż do końcowego rozliczenia listy płac a także raportowania. Zarazem podkreślamy, że nasze ceny są ogromnie konkurencyjne w stosunku do innych ofert (już od 80 zł/miesięcznie). Czekamy na Twoją decyzję licząc, iż już w niedługim czasie zaczniemy współpracę.

Dodaj komentarz