Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne

Najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne

Z zabiegów kosmetycznych każdego roku korzysta wiele kobiet, natomiast z roku na rok na skorzystanie z takich usług decyduje się również coraz więcej mężczyzn. Dzięki nim możemy poczuć się komfortowo oraz pięknie. Poznaj TOP 3 najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych!

Dermapen

Dermapen jest innowacyjnym zabiegiem, który wykonuje się na twarz. Polega on przede wszystkim na tym, że włókna kolagenowe zostają w odpowiedni sposób pobudzone do regeneracji, ale również elastyna zostaje stymulowana przy pomocy specjalnej głowicy, która posiada kilkanaście igieł. Podczas wykonywania zabiegu zostaje zastosowane znieczulenie miejscowe, dlatego każdy pacjent odczuwa duży komfort. Do zalet wynikających ze zastosowania tego zabiegu można zaliczyć przede wszystkim: krótki czas zabiegu, automatyczna kontrola głębokości iniekcji, krótki czas rekonwalescencji, jak również większy komfort zabiegu dla pacjenta. Do szczególnych wskazań, jeżeli chodzi o wykonanie tego zabiegu kwalifikują się blizny trądzikowe, wiotka skóra oraz płytkie zmarszczki.

Mezoterapia Anti – Aging

Szczególnymi wskazaniami do wykonania tego zabiegu jest przede wszystkim zwiotczała skóra, jak również starzenie się skóry. Mezoterapia jest zabiegiem, który kwalifikuje się w odpowiedni sposób do leczenia różnorodnych schorzeń. Warto zaznaczyć, iż zabieg ten polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca docelowe niewielkich dawek substancji leczniczych. Jeżeli chodzi o zalety wynikające ze zastosowania tego zabiegu to można do nich zaliczyć następujące aspekty: znacząca poprawa metabolizmu komórek skóry, poprawa mikrokrążenia, stymulacja regeneracji skóry, prawidłowe odżywienie skóry, jak również hamowanie powstawania wolnych rodników, które są szkodliwe dla naszego ciała. Przeciwwskazaniami odnoszącymi się do wykonania tego zabiegu są: występowanie chorób nowotworowych, okres ciąży oraz karmienia piersią, jak również stany zapalne na skórze.

Wampirzy lifting

Wampirzy lifting jest zabiegiem, który polega na zastosowaniu osocza wysokopłytkowego. Osoczem wysokopłytkowym jest wstrzykiwane w problematyczne miejsce i w ten sposób możemy spowodować, że nasza skóra będzie wyglądała młodziej i promienniej. Wskazaniami do wykonania tego zabiegu jest starzenie się skóry, przebarwienia, zmarszczki, wiotka skóra, ale również łysienie. Z kolei, jeżeli chodzi przeciwwskazania odnoszące się do wykonania zabiegu to: choroby nowotworowe, występowanie zaburzeń funkcjonowania wątroby oraz przyjmowanie leków, które przyczyniają się do wydłużającego krwawienia.

Dodaj komentarz