Tanie palety do Holandii

Tanie palety do Holandii

Holandia to prężnie rozwijający się kraj Europy Zachodniej. To bardzo atrakcyjne miejsce pracy dla Polaków, a także przyjazny rynek dla firm z różnych sektorów. Nic więc dziwnego, że właśnie do Niderlandów co roku wysyłamy coraz więcej paczek i przesyłek paletowych. Rośnie eksport i import, a oferty sprawdzonych kurierów pozwalają dopasować optymalne rozwiązanie do swoich potrzeb. To świetna opcja dla osób, które szukają usług jednorazowych lub też okazjonalnych, jak i tych, którzy palety do Holandii wysyłają regularnie i na tego typu usługach budują biznes. Potrzebują więc sprawdzonych, szybkich i tanich doręczeń.

Jak nadać paletę do Holandii?

Palety do Niderlandów są wysyłane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez przedsiębiorców. Bez problemu mogą oni znaleźć opcje idealnie dopasowane do potrzeb. W tym kierunku można nadawać ładunki na standardowej Europalecie o wymiarach 120 x 80 centymetrów lub półpalecie (80×60 cm). Przesyłka musi być przygotowana zgodnie w wytycznymi przewoźnika. Nie mogą się w niej także znaleźć towary zabronione w transporcie. Ich lista wynika z przepisów krajowych i unijnych. Warto więc zawsze sprawdzić regulamin konkretnego przewoźnika. Standardowa platforma idealnie się sprawdza w transporcie międzynarodowym, ponieważ jest respektowana przez wszystkich kurierów. Poza tym na tego typu podstawie bez problemu można umieścić rzeczy ciężkie, duże, o nieforemnym kształcie, wymagające dodatkowej stabilizacji. Paleta znacznie ułatwia także załadunek i rozładunek i sprawia, że ładunek jest bardziej chroniony przed możliwymi uszkodzeniami.

Wycena palety do Holandii?

To, ile kosztuje paleta do Holandii jest zależne przede wszystkim od jej wagi i wymiarów. To te parametry wpisuje się w formularz zamówienia. Tam też należy podać kody pocztowe nadawcy i odbiorcy, ponieważ w wielu przypadkach kurierzy także od odległości, jaką przesyłka musi pokonać, uzależniają wycenę. Sam formularz jest także atrakcyjną porównywarką ofert, ponieważ w jednym miejscu otrzymujemy propozycje różnych przewoźników, a tym samym możemy wybrać tę najbardziej atrakcyjną. Na koszt wpływają również opcje dodatkowe takie jak na przykład ubezpieczenie czy transport materiałów niebezpiecznych ADR. Pozwalają one jednak dostosować transport do swoich potrzeb.

Do Niderlandów można wysłać palety o maksymalnej wadze 1000 kilogramów oraz wysokości do 210 cm. Kurier przewozi je najczęściej w ciągu pięciu dni, dokładając starań, by wszystko odbyło się szybko i sprawnie.

Sprawdź, jak wysłać paletę do Holandii z serwisem Donati24.

Dodaj komentarz