Jakie zabiegi na rzęsy wybrać?

Jakie zabiegi na rzęsy wybrać?

Każda kobieta pragnie mieć długie, gęste rzęsy. Uwydatniają one oczy i sprawiają, że spojrzenie nabiera głębi. W obecnych czasach możemy mieć piękne rzęsy z dnia na dzień. Poznaj najpopularniejsze, profesjonalne zabiegi na rzęsy.

  1. Lifting i laminowanie

Jest to zabieg polecany paniom, które w szybki i prosty sposób pragną wydłużyć, wzmocnić i zagęścić rzęsy, a nie chcą lub nie mogą skorzystać z doklejanych (np. z powodu uczulenia na klej). Taki zabieg na rzęsy poprawi wygląd słabych, wiotkich włosków i sprawi, że proste staną się ładnie podkręcone, bez efektu sztuczności.

Jak wygląda zabieg?

Na oczyszczone rzęsy aplikuje się preparat, który umożliwi ukształtowanie włosków. Następnie do górnej powieki, tuż przy linii rzęs, przykłada się silikonowy wałeczek, na który nakręca się włoski. Na koniec rzęsy pokrywa się preparatem utrwalającym kształt. Lifting często uzupełnia się wzmacniającą strukturę włosków odżywką keratynową (laminowanie). Po zabiegu rzęsy wyglądają naturalnie, są podniesione i podkręcone

  1. Tusz semi-permanentny

Ten zabieg na rzęsy poleca się kobietom, które mają ładne, długie, mocne własne rzęsy i chcą je przyciemnić, zachowując naturalny wygląd. Zabieg uwydatnia je i podkreśla. Rzęsy wyglądają na wytuszowane, ale bez użycia maskary.

Jak wygląda zabieg?

Na oczyszczone i odtłuszczone rzęsy nakłada się specjalny tusz, który wiąże się z powierzchnią włosków. Po wyschnięciu staje się on wodoodporny. Po naniesieniu tuszu semi-permanentnego rzęsy mają głęboki ciemny odcień, dzięki czemu wyglądają na zagęszczone, dłuższe i pomalowane. Nie są one jednak posklejane ani usztywnione, jak po naniesieniu zwykłego tuszu. Kolor jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Efekty utrzymują się 3-4 tygodnie.

  1. Botoks rzęs

Jeśli chcesz mieć długie, mocne i ciemne rzęsy, a chciałabyś czasem zrezygnować z makijażu to trafiłaś w dziesiątkę. Botoks pomoże odzyskać kruchym, przesuszonym rzęsom elastyczność, zregeneruje je i wzmocni.

Jak wygląda zabieg?

Ten zabieg na rzęsy składa się z trzech etapów. Pierwszy to lifting (opisany powyżej). Następnie nakłada się hennę, aby nadać włoskom ciemny odcień. Ostatni krok to aplikacja specjalnego preparatu Botox Lashes – zawiera on aktywne substancje odmładzające rzęsy, m.in. kwas hialuronowy, kolagen, keratynę, olejki roślinne, proteiny jedwabne i witaminy. Efekt zabiegu utrzymuje się 4-6 tygodni.

Powyższe zabiegi na rzęsy sprawią, że będziesz mogła przez długi czas cieszyć się olśniewającym spojrzeniem bez konieczności doklejania sztucznych włosków.

Dodaj komentarz