Konkursy Internetowe

Konkursy Internetowe

Konkursy Internetowe

E-konkursy

Dobrze, że wpadłem na tą stronę, bo lubię wygrywać. Strona nazywa się E-konkursy.info. Chętnie bym przeprowadził z nimi wywiad, ale do rzeczy. Stronka ma fajny layout i taki taki zielony logotyp w kolorze Shreka. Lubię Shreka dlatego szybko wpadłem na to skojarzenie. Łatwo się po niej poruszać. Menu jest przejrzyste i pełne atrakcji w postaci licznych ogłoszeń z konkursami. Trafiłem tutaj przypadkiem i nie żałuję, bo to czas nie stracony. Poświęciłem stronie 4 godziny na początek. Nie mogłem nijak się oderwać od licznych proponowanych konkursów.

Dla kogo e-konkursy

Każdy konkurs instalowany jest na stronie przez osoby odwiedzające w tym celu serwis. Robi się to za pomocą zakładki „Dodaj stronę”. Po otwarciu jej mamy do czynienia z przeniesieniem na podstronę, na której możemy dodać interesujące wydarzenie. W zakładce „Konkursy„ są odnośniki do podstron z rodzajami konkursów są to m.in.: aktualne, fotograficzne, lokalne, non stop, promocyjne, smsowe, na blogach, plastyczne czy na Facebooku. Nie może również obyć się bez odnośnika do konkursów zakończonych czy archiwum konkursowego, a także zapowiedzi. Koniecznie zajrzyjcie tutaj. Znajdziecie tu masę, naprawdę masę konkursów i niespodzianek. A przede wszystkim fajne jest to, że konkursy mogą dodawać użytkownicy strony.

Forum e-konkursy

Na stronie znajdziecie też odnośnik do podstrony z Forum tego adresu internetowego. Są tam kategorie takie jak: konkursy ( prowadzi się na ich temat dyskusje ), rozmowy, opinie, pomoc, czarna lista i inne. Forum wyczerpuje tematykę strony. Na podstronie F.A.Q. znajdziecie najczęściej zadawane pytania na temat strony E-konkursy.info. Tam oto ma swoje miejsce spis odpowiedzi w 3 głównych kategoriach. Mam na myśli: Ogólna, Konkursy i Profil. Tak! Zgadza się można na stronie się zarejestrować i korzystać z własnego konta. Do profilu da się dodać obrazek z avatarem.

Wszystko pod ręką

Ciekawą funkcją jest Kalendarium umiejscowione na stronie głównej E-konkursy.info. Za jego pomocą możemy na podstronie z Kalendarium sprawdzić jakie aktualnie konkursy rozpoczną się jutro lub innego dnia. Możemy również sprawdzić jakie konkursy się wydarzyły w przeszłości Fajna i ciekawa sprawa. A konkursów jest naprawdę wiele. Ostania rzecz którą mam zamiar omówić to stopka strony. W niej znajduje się mapa serwisu, dzięki to której możemy szybko i wprawnie odnaleźć się na E-konkursy.info oraz spis ostatnio komentowanych konkursów czy odnośnik do „udostępniaczy” na media społecznościowe. Cały serwis jest przejrzysty i czytelny. Porywa skuteczną zabawą i rozrywkowym temperamentem. Nie nudziłem się muszę przyznać. W imieniu twórców zapraszam na stronę.

Dodaj komentarz