Papierowe słomki – paper straws

Papierowe słomki – paper straws

papierowe słomki

Ekologiczne innowacje dają nam wiele fascynujących możliwości i szansę na zrównoważony rozwój, a także ochronę środowiska. Niestety plastik otacza nas z każdej strony – opakowania, reklamówki, worki, woreczki, słomki, zabawki… – można w nieskończoność wymieniać rzeczy, które zostały wykonane z tego surowca. Zależy nam na tym, aby mieć realny wpływ na globalny rynek i zmniejszyć zużycie plastiku, dlatego tworzymy produkty, które nie są tak szkodliwe dla naszego zdrowia, życia i otoczenia jak właśnie plastik.

Używanie plastiku skraca życie planety

3 miliony dziennie – tyle plastikowych słomek zużywa się w Polsce każdego dnia. Rocznie jest to 1,2 miliarda. Natomiast w skali europejskiej liczba wynosi aż 36,4 miliardów. Australijscy naukowcy oszacowali, że wybrzeża na całym świecie są wypełnione 8,3 miliardem słomek. Te dane zobowiązują wszystkich ludzi do podjęcia odpowiednich kroków, aby ratować naszą planetę; uniknąć dalszego zanieczyszczania  oceanów, mórz, jezior, rzek, lasów, ziemi.

Postanowiliśmy więc, że opracujemy alternatywę dla bardzo popularnych i powszechnie używanych plastikowych słomek, a są nimi słomki wykonane z papieru. Papierowe słomki są w pełni ekologiczne, biodegradowalne, nadają się do recyklingu i nie zanieczyszczają środowiska.

Papierowe słomki

Nasze słomki zostały stworzone z myślą o świadomych konsumentach, w celu eliminacji szkodliwych skutków środowiskowych. W sklepie internetowym posiadamy papierowe słomki w ponad 25 wzorach i kolorach. Należą one do niezbędnych elementów, które powinny znaleźć się na każdej imprezie. Z pewnością świetnie sprawdzą się nie tylko domu, ale także w hotelu, restauracji, kawiarni, klubie i tak dalej, stając się idealnym zamiennikiem słomek plastikowych. Są lekkie, tanie i przede wszystkim bezpieczne, więc można podawać je nawet najmłodszym.

Dzięki takim alternatywom jak papierowe słomki zwiększa się świadomość konsumencka. Plastik nie zniknie z dnia na dzień, ale każda zmiana zależy od naszych codziennych – nawet najmniejszych – wyborów, czynności, przyzwyczajeń.

Rezygnując z plastikowych słomek (na rzecz papierowych lub metalowych, które są przeznaczone do wielokrotnego użytku), plastikowych toreb (i zabierając ze sobą torbę materiałową np. na zakupy), czy opakowań, masz naprawdę ogromny wpływ na poprawę kondycji środowiska.

Nasz sklep oferuje zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Dodaj komentarz