Osiedle Bliskie Piaseczno – prestiż i nowoczesność w jednym

Osiedle Bliskie Piaseczno – prestiż i nowoczesność w jednym

Dom jest najważniejszym miejscem w życiu większości ludzi. Jest on przede wszystkim azylem, czyli schronieniem i przestrzenią, w której czujemy się komfortowo i możemy nabrać sił przed czekającymi nas wyzwaniami dnia codziennego. Ale to nie wszystko – ważne są także walory estetyczne oraz te bardziej użytkowe, to znaczy: lokalizacja mieszkania czy odległość od terenów zielonych. Dlatego podczas wyboru odpowiedniego lokalu warto rozważyć osiedle Bliskie Piaseczno.

Czym jest Bliskie Piaseczno?

Bliskie Piaseczno to powstające nowoczesne osiedle w prestiżowej części miasta. Łączy ono w sobie wszystko to, co pozwoli na realizację potrzeb: mieszkaniowych, wypoczynkowych czy usługowo-handlowych. Pomysł osiedla Bliskie Piaseczno został stworzony przez Ghelamco – przedsiębiorstwo z Belgii działające w branży deweloperskiej, które specjalizuje się w projektowaniu apartamentowców i powierzchni biurowych o wysokim poziomie komfortu oraz eleganckim stylu.

Plany związane z osiedlem Bliskie Piaseczno są bardzo ambitne. Pierwszy etap mają stanowić dwa budynki mieszkalne otoczone dziedzińcami, dzięki którym możliwy będzie wypoczynek mieszkańców po ciężkim, stresującym dniu. Taki jest bowiem zamysł tego osiedla – nie tylko mieszkać, ale także odpowiednio wypoczywać.

Mieszkania na osiedlu Bliskie Piaseczno

Wybór lokali mieszkalnych na tym osiedlu jest obszerny i obejmuje ponad 150 mieszkań 2-, 3- oraz 4-pokojowych (ich powierzchnia wynosi od 30m2). Wszystkie z nich są dobrze oświetlone, a większość z nich posiada także balkony, ogródki pałacowe czy werandy (loggie). Dla mieszkańców dostępna jest także hala garażowa oraz parking naziemny. W budynkach na osiedlu Bliskie Piaseczno przewidziano także udogodnienia dla niepełnosprawnych (wjazdy itd.), a miłym uzupełnieniem jest roślinność na placach wokół budynków mieszkalnych (byliny, drzewa, krzewy) oraz dostępność lokali usługowych na parterach budynków.

Dodaj komentarz