Rodzaje biustonoszy, które warto mieć w swojej szafie

Rodzaje biustonoszy, które warto mieć w swojej szafie

Czy wiesz, że bielizna którą masz na sobie wpływa na Twoje samopoczucie? Mogłoby się wydawać, że biustonosz lub majtki, które założysz w danym dniu nie mają większego znaczenia dla naszego dobrego samopoczucia. Nic bardziej mylnego! Bielizna – podobnie jak sukienka czy biżuteria – ma wpływ na nasze nastawienie do życia w danym dniu. I mimo tego, że ta część garderoby nie jest widoczna gołym okiem dla wszystkich, to warto zadbać o jej odpowiedni wybór.

Wybór odpowiedniego stanika – zwróć uwagę na okazję

Modeli biustonoszy jest wiele – wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom każdej kobiety. Jedne staniki sprawdzają się lepiej przy większym biuście, a inne wręcz przeciwnie. Wśród biustonoszy znajdziemy również te, które zostały stworzone z myślą o kobietach prowadzących aktywny tryb życia lub karmiących matek.

Wybór konkretnego rodzaju stanika powinien być uzależniony od trybu życia, który prowadzimy. Jednak nie jest to jedyne kryterium. Równie ważne jest spełnienie naszych preferencji i oczywiście dopasowanie do okazji, na którą chcesz go założyć. Istotna jest także pora roku. W okresie letnim nietrudno jest się nam pokusić o delikatniejsze biustonosze, które pomogą wyeksponować nam dekolt.

Najpopularniejsze rodzaje biustonoszy

Podczas wyboru biustonosza najczęściej skupiamy się na wybraniu odpowiedniego rozmiaru tej części bielizny. Owszem, jest to ważne, ale nie aż tak ważne, jak dobór fasonu. Pamiętaj, że rozmiar to nie wszystko! Dlatego najistotniejszą kwestią jest krój naszej bielizny, który wpływa na ostateczny wygląd naszego biustu oraz całej stylizacji.

Istnieje naprawdę sporo modeli biustonoszy. Najpopularniejsze z nich to biustonosz pełny, który obudowuje całą pierś. Określa się go jako full cup. Taki fason pozwala na podkreślenie naszych krągłości – zwłaszcza, jeżeli nasz biust jest duży. Sporym zainteresowaniem cieszy się także model do głębszego dekoltu (ubrania w kształcie litery V), a także uwodzicielska balkonetka. Krawędź miseczki w balkonetce dąży do linii poziomej, jednak jej nie przekracza. Wśród najpopularniejszych rodzajów staników nie może zabraknąć także biustonoszy push-up, który powiększa i podnosi biust oraz biustonoszy samonośnych.

Modne oraz stylowe biustonosze wyróżniające się niesamowitą jakością znajdziesz na https://www.wyspabielizny.pl/bielizna-damska/biustonosze/. Pamiętaj, że wybór odpowiedniej bielizny to gwarancja nie tylko świetnego wyglądu biustu, ale także dobrego samopoczucia. Zadbaj zatem nie tylko o rozmiar tej części garderoby, lecz także o jej fason.

 

Dodaj komentarz